Új hozzászólás Aktív témák

  • FlickAir

    aktív tag

    Én most egy xperia tipo-t nyúzok, a smart 2-t a nejem örökölte meg, de ő sikít a gyönyörtől, főleg a smart 1 858 után :)
    Mellesleg a 2 telót összehasonlítva, nekem nagyon úgy tűnik, hogy smart 2 jön ki győztesen. Rugalmasabb, könnyebben lehet "buzerálni". A Tipo kicsit nagyobb belső memóriával rendelkezik, meg állítólag újabba procija és ICS van rajta (ami szerintem nem egy akkora durranás, sőt...), de ezen kívül semmivel sem tud többet. Nincs fény érzékelője, LED lámpája, bootloader lezárva, csak nagyon nehezen, és veszélyesen nyitható ki, pc-ről a fájlkezelése is elég macerás, a gyári ROM tele van szeméttel, és iszonyú nagy helyet foglal feleslegesen ...

    Szóval véleményem szerint a Smart 2 jelenleg a legjobb ár-érték arányú telefon (már 15- 17 ezerért el lehet csípni), paramétereit illetően sincs oka a panaszra, tökéletes az átlagos feladatokra, mindennapi használatra.

    THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

Új hozzászólás Aktív témák