Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fonok87

    aktív tag

    válasz Pakmara #82884 üzenetére

    A nyák a lényeg, olyan blokkot még nem láttam ami a slot lemezzel foglalkozik. Ha esetleg a PCB-n is lenne 1db furat ami nem stimmel (kép alapján úgy látom mind ugyanott van), az se nagy dolog szerintem. Most szereltem fel a 3070 blokkomat, Alphacool B-ware. Sajnos AT oldalán nem írták miért (Alphacool mindig leírja, de ott nem volt B-ware raktáron). Mint kiderült, csavarok nem voltak és csak a hátlap hővezető lapjai voltak meg hozzá, gondolom visszaküldött darab. Ami itt lényeges belőle, hogy az egyik, hátlapot rögzítő anya ferdén áll a helyén, vagy gyári hiba vagy valami aranykezű kolléga nem találta el a menetet, amikor visszatekerte. A GPU saját csavarjaival és néhány tartalékkal összeraktam, ez az 1db kimaradt mert nem találja el a furatot - az égvilágon semmit nem számít, olyan betonbiztosan tartja a többi 6 a hátlapot, és a kártyát a két alkatrész közt.

    #82885 RazoR:
    És ezekből mindegyiken van radi a hátsó kivételével? Mert akkor mindenképp így tenném, ahogy leírtad. Egyrészt, hogy több radiátor kapjon külső hűvösebb levegőt, másrészt amiatt, hogy azért a lamellák eléggé lefogják a légáramlást - és a bejutó por ellen a legjobb megoldás, ha pozitív légnyomást tartasz a házon belül. Szóval kicsit több fúj be, mint ki.

    Truss me, I'm an engineer.

Új hozzászólás Aktív témák