Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz centrino #64790 üzenetére

    ja, meg ha alapvetoen munkaallomast akarsz, akkor hulyet kapnal attol, hogy fel ev utan a racsos, porszuro nelkuli teton keresztul telemegy a haz porral. jo az ementali design epitett vizre, a Define 7 XL es az NZXT ultratornyok is gyakorlatilag azok, viszont fontos, hogy legyen korben porszuro es adott esetben el tudd dugni a kabeleket.

    Define 7 XL itt van egy a topikban, ahogy tudom eszmeletlenul kezreall.

    vezerles: nekem egy lamptron CW611 van harom phobya vizszenzorral a ket korre, meg tovabbi harom szenzorral a hazra. pumpa nekem reszben alaplaprol es reszben sajat potmeterrol van vezerelve. aquatuning infrastrukturahoz nem ertek, de a topikban van tobbeknek. nekem azert nem lett aquatuning, mert sokalltam 200 eurot az aquaerora.

    az atlatszo cso elsosorban nem a kinezett miatt kell, hanem egyszerubb feltoltes es karbantartas miatt. ha csak ici-picit ereszt a rendszer, az meg atlatszo folyadekkal kevesbe fog kiutkozni. egyebkent ilyen 50 eurorol beszelunk primoflex csovekkel es 1.8-2l premixel.

    cpunal jellemzoen szepek a monoblokkok, csak egy ido utan hajlamos a folyadek bemaszni a jaratok koze. egy EK supremacy evo tokeletes a celra, alaplapnak meg gondolom valami ertelmeset veszel, ami birja a kevesebb legmozgast.

    gyarilag blokkal szerelt VGAk ritkak es jellemzoen aranyaron mennek, tetejeben akcioban is eselytelen kifogni oket. attol fuggoen melyik modellt veszel viszont erdemes trukkosnek lenni. 5700xtbol a legjobb PCB messze a referencia, ami tetejeben a legolcsobb kartya is, innentol abbol ertelemszeruleg vedd a legolcsobbat egy olyan gyartotol, ami nem matricaz. Asus pl matricaz, a referencia es a ROG kartyain is. 2070bol talan a founders editionbol kb eselytelen lemuteni a hutot, szoval azzal ovatosan, 2080tiben nem vagyok biztos, de annal mar lehet ertelmesebb megoldas megvarni az uj szeriat ha nem surgos (de topikban talan tudnak segiteni, mit erdemes venni vizre). EK oldalan van cooling configurator a kulonbozo kartyak serial numberjere, ertelemszeruleg mindenkepp olyat vegyel, ami kompatibilis. refre szokott lenni blokk, minden masra keteselyes es arra is ugyelj, hogy adott esetben adott kartya ha tobb szeriaszammal megy, akkor kozben valtozhat a PCB! ha az EKnak nincs blokkja, akkor jo esellyel masnak sem lesz, kiveve talan az aliexpressen par gyartonak. posta Kinabol elegge akadozni a polgari repules foldbeallasa miatt, szoval azzal ovatos lennek.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák