Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fboldog

    senior tag

    válasz KAMELOT #64278 üzenetére

    Itt úgy érzem meg lettem szólítva. :D
    Szóval, nem költöztem volna ekkora házba, ha nem lenne kényszer.
    Ugyanis, április közepén megszületett a legkisebb családtag és emiatt picit átépítettük a lakást, ami azt eredményezte, hogy az eddigi "iroda/gaming" sarkom átköltözött és kényelmi/funkcionális szemszögből egy O11D már nem fért el.

    Így hosszas, többkörös tervezés után: Phanteks Evolv Shift, TT Core G3 (ez a két ház továbbra is listán van, mint építési kihívás), saját tervezésű slim torony, stb után jutottam el oda, hogy idő/befektetett energia szemszögéből ez a ház lesz a legjobb.

    Rengeteg keresgélés után a redditt sffpc topikjának a ház listája volt olyan, amiben lehetett az igényeim szerint szűrni, keresni. Ott akadtam rá erre a már-már majdnem tökéletes hátzra (1cm első/fő kamra szélességet beáldoztam volna a hátsó kábelezés javítására és mesh kellene előre is).

    Meglepő módon egész jól működik a jelenlegi konfig (minimálisan hangosabb mint az O11D volt). Ha lenne időm és felesleges energiám simán kisérleteznék azzal, hogy a három radi helyett 2, de "extrém" vastag és PP, etc. :)

    Amúgy a többek által bedobott külső MoRa sem hülyeség. Bár ott inkább az volt az elképzelés, hogy van egy alap radiátor felépítés a házban és ha extra hűtés teljesítmény kell akkor csap és/vagy gyorscsati és már munkába is állhat a MoRa.

    Közben már nagyon kiváncsian várom, hogy mi lesz pl. a TT P8 pontos specifikációja és ára, hátha elfér és visszáll a rend, normál méretű lap, radiátor, etc.. :D

    üdv.: Boldog Ferenc

Új hozzászólás Aktív témák