Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDennis

    senior tag

    válasz TESCO-Zsömle #61826 üzenetére

    Köszi! 1 slottal tudnám lentebb tenni, igazából ez egy próbálkozás volt mivel a gyári vertical gpu tartók nem kompatibilisek az alsó radival az O11-ben, tehát ha vertical akkarsz akkor mondj le az lenti radiról kb. (ezért nem is találni olyat hogy alul van radi és vertical a gpu, én eddig egy amcsi srácot találtam hasonló O11 buildel) na én ebbe nem mentem bele és csináltam egy tartót, csak akkor még nem tudtam, hogy pontosan mennyi hely fog kelleni, és nem mertem 1-2mm re hagyni, mert tudtam, hogy csak most karácsonyi szünetbe lesz időm erre és akkor széttörtem volna mindent ha pont nem fért volna el. Engem amúgy nem annyira zavar, de majd lehet lejebb rakom egy slottal. Csak ma egész nap a gépnél gördenyedtem már rá se bírok nézni :D

    [ Szerkesztve ]

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

  • DonDennis

    senior tag

    válasz TESCO-Zsömle #61826 üzenetére

    Amúgy gondolkodtam és mondom igazad van lejebb rakom de rájöttem nem lehet! Mivel a build lényege az volt, hogy a csövek egyenesek legyenek és a GPU-ba úgy lettek bekötve a csövek, hogy kijön egy 90 a distroból majd egy 90-es könyökkel fel majd egy rotary 90-be a GPU-ba. Na és a rotary és a könyök közötti cső pont mm-re akkora, hogy meg lehet őket húzni és elfér minden, de ha lejebb kerülne a GPU egy slottal akkor már pont nem esik egy vonalba a story, és akkor a GPU kimenő ági csőnek ferdén kell állnia az pedig no-no .
    Elég sokat agyaltam ezen, hogy hogyan lehet megoldani az O11-ben, hogy alul felül radi és vertical GPU, de megtudtam csinálni de sok buktatója van mondom valószínűleg ezért nincsenek nagyon ilyen buildek.

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

Új hozzászólás Aktív témák