Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Demo07

    aktív tag

    válasz DigitXT #59385 üzenetére

    Köszönöm amikor valaki így írja le a kérdésemre a választ, gyakorlati szempontról megközelítve, mindig jobban érthető így számomra :R

    Nagyságrendileg valóban tudhatja a TF1 az "egész alacsony" áramlást is mérni, mert amikor csak az asztalon összetettem a pumpát,radit,TF1-et lágy csővel és kicsit állítgattam/próbálgattam a funkciókat, és a lágycsövet össze nyomtam szép fokozatosan csökkent az áramlás is, egészen 7-9L/H -ig, az alatt egyből 0L/H értékre váltott, de 10 L/H-n és alatt már folyamat riasztott.
    Viszont a pumpa maxon(1-db D5) volt, akkor sem írt 490L/H-nál többet a TF1. Viszont majd megjön a tartalék pumpa Kínából majd akkor 2 pumpával is megnézem mennyit tud mérni.

    Amúgy olyan max 5-7L/H szokott lenni az ingadozás, pedig nem hosszú cső szakasz és elég nagy ív van a csőben a TF1 előtt, és utána sincs már sok miután a cső a másik phobya mérőbe, majd a radiba bemenő ágába megy.
    [kép],[kép]
    Később merev cső lesz, így nem lesz majd ekkora ív, mint most.

    F e Z o: Köszi ismét a segítséget! Mivel elvileg mindenhol ugyan annyinak kell majd lennie, lehet láthatóbb helyre kerül.

    Másik kérdés, ismét, a pumpán lévő tartály mérete(jelenleg 150mm tube, a végleges 250mm-es lesz) befolyásol valamit, illetve hogy honnét jön a vissza áramló folyadék?
    Jelenleg a pumpa lenti bemenő portját használom, később viszont majd fentről fogom tölteni!

    ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

Új hozzászólás Aktív témák