Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #5439 üzenetére

    Nekem van egy sok üzletes / sok piros pontos ha vaterán lenne :) / ebay warrior haverom, azt eddig mindent megoldott, mindig volt "peren" aukción kívüli megállapodás, és szép csomagolásban érkezett minden. / 3X /

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

  • HUfantom

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #5439 üzenetére

    Nekem kb fél évvel ezelőtt volt szerencsém egy AlienWare laptophoz illetve egy szintén bivalyerős XMG-hez.
    Alienware / 450.000 / I7 6990 mobile
    XMG / 600.000 / I7 580 al volt szerelve.
    Mindkettőt egy srác vette, alienware jobban tetszett neki így az XMG a barátnőjének adta, tudjátok Facebook meg flash játékokhoz kell ám a vas.... :D
    Jó neki az életviteléből adódóan rengeteget utazik munkaszerűen / hivatásos katona /

    Nekem az látszik piszok sok kompromisszumnak, hogy olyan picike és köré kell görnyedned. Iszonyat kemény hangja van a cuccnak mikor felmelegszik, csak egész fület takaró fülessel lehet vele játszani. Okés szép meg jó a HD kijelző de akkor kicsi mint a rosseb.
    Én személy szerint Teamspeak, skype + hamachi és társaival szoktam a barátaimmal játszani. Ha együtt vagyunk zene+youtube elég valami ősréginek mondott laptop. Meg persze valahogy ez a rohadék felnőtté-válási folyamatban inkább iszunk, ha együtt vagyunk már a kockulás megmarad otthoni tevékenységnek. Persze mindenki meséli kivel mi történt, lassan jönnek az eljegyzések, itt-ott egy esküvő, legénybúcsú...
    Valahogy olyan mint a zsiráf szép-szép a pódiumon a hardver kiállításon a gamer laptop, de otthonra nem kéne.
    Egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy vegyek egyet......
    Bár lehet én gondolkodom rossz irányba és teljesen hülye vagyok....

    Persze asztali szinten ez csak egy 7870 CF, de mire nem elég az manapság?
    Hát még szerintem 3 monitorral is elég bármire, nemhogy egyel....

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

Új hozzászólás Aktív témák