Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz LLKobe #43229 üzenetére

    Lassan úgyis szét kell bontanom a gépet, tisztítás céljából. Ugyanis annyi kínlódásom volt a feltöltésnél, hogy a desztvíz elfogyott, ezért sima víz van a rendszerben, alkohollal :B
    Le akarom cserélni a pumpát, meg a tartályt, és a csöveket is. Mivel az Aquacomputer itt helyben van, ezért azt hiszem, onnan szedem össze a dolgokat.
    De a lényeg, hogyha bontom a gépet, akkor lefotózom, de a VGAdra elég egy ugyanilyen blokk, mint ami az enyémen van, a VGA végére meg egy 8-9-es venti és kész.
    Én vettem alá egy ventisort, ami hűti, de kevésnek bizonyult, mert a blokk miatt, nem is tudtam közvetlen a VGA alá tenni, hanem egy slot kihagyással. Ezért vissza kellett tenni a VGA végére a 9-es ventit.
    Picikét nagyobb hűtés az én VGAmnak, mint az átlag 980Ti-nek, mert gyárilag több feszt kap, meg válogatott GPU van rajta, megy mint a meszes.

    Találtam egy képet a telefonban :D (Nem plexis a ház, ezért tökmindegy mi, hogy van benne, a lényeg nekem, hogy hűtve legyenek a dolgok. :B )

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák