Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz seniman #23569 üzenetére

    i7emet 45-50ert vettem boltbol raktarsopreskor:P, kb amit megsporoltam abbol kis kiegeszitessel lett a viz. btw 3960asok is tul vannak arazva, 100-110k az 5820 boltbol, zsirujan amit biztosan nem feszeltek szet elotte 2-3 evig. a kb egyforman eros 4930 volt itt 130kert zsir ujan sopreskor, ami meg erdekes is lett volna, ha nem majdnem felaron adjak a kis 3820at:D

    --

    teoretikus kerdes: a (legkisebb) EK DCP2.2 pumpara ugye biztosan ne akarjak rakotni ket GPUblokkot meg a CPU moge egy 120x45 es egy 280x45os radival, olyan 120W + 2x225W fogyasztassal?

    lehet lenne occson ket 7950, aztan annak fuggvenyeben mennyire olcsok lehet be kene ruhazni... csak attol tartok hiaba lennenek olcsobb, a jarulekos koltsegekre kb a gatyam is ramenne. 3mon is gondolkodtam, de tapcsere a legolcsobb 1000Wos bronze LEPAval is kb 40k, celra megfelelo goldosok meg 50-55 korul, es akkor valszeg a Cosmosbol valszeg koltozhetnek at a Cosmos Sbe, mert kizartnak tartom, hogy a haz elbirna 850W koruli hovel elfogadhatoan hangos ventikkel. ja meg ott mar biztos nem lenne eleg a leghutes.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák