Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz btomi9 #15099 üzenetére

    Szerintem nem sokat nyernél még egy komolyabb vízzel sem. Azért a D14 igen komoly hűtő, a házad szellőzése meg nem olyan rossz. Én a helyedben akkor építenék vizet ha a vga-t is rendszerbe viszed, illetve halk gépet szeretnél a D14-hez hasonló hűtő teljesítménnyel. A ház tetejébe és talán az elejébe elfér 1-1 dual radi, különösebb barkácsolás, moddolás nélkül. De ebben az esetben felejtsd el az 50k-t, még a 100 is necces.
    Ha nem zavar a géped hangja, és nem érzel különösebb késztetést vizezni, akkor szerintem maradj a d14-nél. Vagy a vizes rendszer árából vegyél csúcsprocit, ha fontos a teljesítmény.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • adatfalo

    senior tag

    válasz btomi9 #15099 üzenetére

    Szia!

    Nekem is Define R4-es házam van, ugyan ezzel a hűtéssel annyi különbséggel, hogy nekem 3 venti van ráaplikálva és egy 3770k-t hűt. A vízhűtéses cuccaim ha minden jól megy még a héten megérkeznek merlintől, amit tudtam használtan vettem (pumpa, tartály, ventik). Úgy, hogy nekem még egy r9 290 vga is lesz a körben a vízhűtéses porjectem végösszege 127k . És nekem 1 db 280-as 60 mm -is radi fogja kiszolgálni a rendszert kétoldali megfúvás/szívással.
    A procira szerintem is elég a mostani NH-D14, de nekem ez a nagyon hangos, nagyon melegedő vga megköveteli a vizet.
    Remélem tudtam segíteni.

    Üdv,

    adatfalo

    Ui.: A gyári fractal ventik amúgy hűtenek rendesen, múltkor betettem félpercre a kezem a házba és majd meg fagytam tőlük, Viszont, tök hangos véleményem szerint, ezért is lesznek lecserélve az új rendszerben.

    [ Szerkesztve ]

    www.adatfalodesign.hu

Új hozzászólás Aktív témák