Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz DigitXT #11092 üzenetére

    A vidéki gépemet szépítgetem, csak sose lesz kész, mert kb a 7. boltból rendelem már a ventiket, de még a 7. bolt is gatyázik az Enermax ventiken! Nem tudják külföldről beszerezni De akkor nem értem: Mi a francért nem mondják, hogy igaz, az oldalon az van, hogy másnapra beszerezzük, de bénák vagyunk, és nem lesz meg a venti! Helyette ajánlanak olcsó szrt :W Na mindegy, elkalandoztam :DDD Szóval amit a vidéki gépemből kiszedek blokkokat/tartályt/Reserator XT-t(emlékszel még? :D ) azokat viszem fel Pestre, és beszerelem a gépbe. Nem fogok azzal sokat gatyázni! Összedobom, és aztán nem nyúlok hozzá 2 évig! - Nem úgy mint a vidéki gépemhez! ;]

    Apropó rendelés: szétnézek, van-e valami jókinézetű, nikkel bevonatú EK blokk. Ha találok, akkor ok, benne vagyok a rendelésben! Am ugyanolyanra mint az enyém, csak nikkel bevonatúra fáj a fogam már egy ideje, de szerintem még fog is sokáig! Ugyanis ilyen újonnan sehol nem kapni! Max használtan, azt meg várjam ki, míg rátalálok... Egy örökkévalóság, mint az, hogy meglesz a 4db Enermax TB. Vegas venti. Majd május 40-be...

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák