Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Pár órácska Opera -ról való átgyömöszölés után ami gyorsban feltűnt (csak a számomra problémásabb dolgok, pozitívumok is vannak bőven, de azt majd máskor :B ):

    - könyvjelzők importálása tökéletes, bár én csak speed dial használok, de speed dial almappa tartalmának másik mappába való áthelyezése során megfordítja az elemek sorrendjét :F (többedik próbálkozás után szerencsére rájöttem, hogy az importált speed dial mappát be lehet állítani, hogy gyorshívó mappaként kezelje, így ez az érdekes sorrendezés elkerülhető)

    - a hardveres gyorsítás a gyorshívó elemek miniatűrjeit és a neveket homályossá teszi, ezért kikapcsoltam, így tűélesek lettek a képek és szövegek :Y

    - gyorshívónál belépve egy linkcsoportot gyűjtő almappába nincs lehetőség egér vissza gombjával navigálni, mindenképpen az oldal tetején elhelyezett gombbal kell visszalépni

    - gyorshívó miniatűrök képzése nem a legjobb, több oldalnál is fehér üres mező lett a végeredmény, bár tudom, hogy kézzel hozzá lehet rendelni képeket, amit valószínűleg meg is fogok ezeknél az elemeknél tenni

    - gyorshívó oldalt nem lehet méretezni, így 7 elemet nem sikerült egy sorban egymás mellett elhelyezni. A beállításokban a felhasználói felületet 95%-ra rakva ez megoldottá vált

    - sütikezelésnél a kivételek kezelése eléggé eldugott helyen van, google keresés segítségével sikerült megtalálni a lehetőséget hozzá

    - az alapból megnyitott 30 környéki fül mellett a sütikezelés keresgélése közben megnyitott több beállítási oldal során teljesen megkavarodott a böngésző és nem lehetett bezárni egyetlen fület sem, ki kellett lépni a Vivaldiból, majd újraindítani

    - előző folyamat folytatásával indul nálam és van 8 rögzített fül, melyből a legelső port.hu TV műsor oldalnál indítást követően nyomni kell egy visszalépést, mert üres fehér lappal nyit (nem ez az aktív lap indításkor)

    - több éve nem találkoztam BlueDeath-el, de Vivaldival sikerült ismét látnom ilyen képernyőt :( bár fogalmam nincs mi okozhatta, teljesen spontán érkezett (ekkor még hardveres gyorsítás be volt kapcsolva)

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák