Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kommy

    veterán

    válasz pvt.peter #7055 üzenetére

    Erre gondolsz?

    System.Data.ConstraintException occurred
    HResult=-2146232022
    Message=A korlátozások érvényesítése sikertelen. Egy vagy több sor megsérti a nem NULL értékre, az egyediségre vagy az idegen kulcsra vonatkozó korlátozásokat.
    Source=System.Data
    StackTrace:
    a következő helyen: System.Data.DataSet.EnableConstraints()
    a következő helyen: System.Data.DataSet.set_EnforceConstraints(Boolean value)
    a következő helyen: System.Data.Common.DataAdapter.Fill(DataTable[] dataTables, IDataReader dataReader, Int32 startRecord, Int32 maxRecords)
    a következő helyen: System.Data.Common.DbDataAdapter.FillInternal(DataSet dataset, DataTable[] datatables, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, String srcTable, IDbCommand command, CommandBehavior behavior)
    a következő helyen: System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataTable[] dataTables, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, IDbCommand command, CommandBehavior behavior)
    a következő helyen: System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataTable dataTable)
    a következő helyen: BMX.DesignatedTableAdapters.DataTable1TableAdapter.Fill(DataTable1DataTable dataTable, Nullable`1 EventID) hely: \\psf\home\Dropbox\BMX_fejlesztes\BMX\BMX\Designated.Designer.cs, sor: 1338
    a következő helyen: BMX.Designate.Form2_Load(Object sender, EventArgs e) hely: \\psf\home\Dropbox\BMX_fejlesztes\BMX\BMX\Designate.cs, sor: 24
    InnerException:

    Igazából én a report-nak 1 változót adok át amikor meghívom semmi mást, a többi az belül történik egy SQL lekérdezésből csinál egy táblázatot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák