Új hozzászólás Aktív témák

  • cascada

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy régebbi Logitech webcam-et szeretnék működésre bírni virtuális XP-n, melynek már nincs Win7-es drivere. A host Win7 nem ismeri fel a webcam-et, ezért a VirtualBoxban az XP-nek csak ismeretlen eszközként küldi át. De ott már sikerül jól felismernie, csak a csatlakoztatást követően ha egy olyan programot inditok, ami használni akarja a webcam-et, azonnal megfagy az egész VirtualBox és a CPU-t elkezdi pörgetni. És a VirtualBox.exe is beragad a következő gép restartig. :(
    Nem tudom mi lehet a gond.
    Legújabb VirtualBox van fent. 2D és 3D engedélyezve. 64MB video memóriát állítottam be. Telepítettem csökkentett módban a legújabb Guest Addition-s Direct3D móddal együtt. Az USB eszköznél engedélyeztem az USB2.0 EHCI vezérlőt és telepítettem Extension Pack-et is (azt olvastam ez segíteni fog, sajnos nem jött be..)

    Van tippetek erre mivel elhetne orvosolni a gondot? Egyáltalán a VirtualBox fel van készítve a webcam-ek használatára? Valaki tud webcam-et használni vele? Esetleg arról van infótok, hogy a VMWare-ben ez meg van-e normálisan oldva?

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák