Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lavar

    aktív tag

    válasz 4D4M #9682 üzenetére

    Nagyon köszönöm mindkettőtöknek a profi választ. :R
    Lemondtam a mosogató rendelést, már nem kockáztatjuk be erre a hálózatra.

    Már a kombinált tűzhelynél én nézegettem, hogy mennyibe kerülne az egész lakás újrahúzása, kb. egy évvel ezelőtt már akkor 500 ezer alatt nem nagyon találtam ajánlatot, így mindennel együtt, mostanra ez még több lehet gondolom, akkor ezért engedtük el és maradt a gázos.

    Ha már részlegesen kicserélném a konyhában, és szét kell vésni a falat, akkor már az egész lakást megcsináltatnám, de ez most nem fér bele sajnos.

    Saját lakás egyébként, de már évek óta el akarunk költözni, csak mindig közbejött valami. Nem szeretünk itt élni és egyszerűen porcikám nem kívánja, hogy locsoljam rá a pénzt, még úgy is, hogy tudom, hogy ez csak növelné az értékét később.
    Egyelőre következő két évben még biztos, hogy maradunk, szóval lehet ez megváltozik és majd eladás előtt felújítjuk, nem tudom.
    Eddig ugyan nem volt gond, de a kötéseket lehet cseréljük azért, bár nem lett volna rossz, ha a szerelő tavaly már alapból ilyenre cseréli, mint amit belinkeltetek, gondolom ez volt az olcsóbb neki.

    De egyelőre szerintem ennyiben marad a dolog, köszi még egyszer, igazából valami ilyesmi következtetésre számítottam mikor beküldtem a kérdést. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák