Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • netadmin88

    újonc

    válasz PROTRON #4678 üzenetére

    Miért haragudnék? Úgy 10-12 éves koromban, általános iskolai gyakorlait órán mutattak fúrógépet, meg apám 5-10 kilós, hálózatról működő gépét próbálgattam mindenféle szeméten.
    Szimplán hülye vagyok hozzá, viszont most egyik pillanatról a másikra, negyvenévi panel után (ahol mindig kéznél volt a gondnok, hogy segítsen) kikerültem egy romos, alig használható kertes házba, ahol kénytelen leszek kihúzni pár hónapot, mert kettő-négy hónap, mire bekerülök egy hajléktalan szállóra. Sajnos nyugdíj előtt három, talán négy évvel már nem találok munkát, ami illik az egészségi állapotomhoz, marad, hogy amit lehet megcsinálok. :)

    Az általam "istenített" kisiparos elég relatív. Azok is szemetet csináltak, de nem ekkorát. (mínusz az a rokon, aki szintén ezzel foglalkozott, mert az legalább ott, ahol én láttam, tisztességes munkát végzett)
    Bocs, átlósan még ők sem húzták ki a 220-as drótot azért, mert a fürdőszobai kapcsoló kb. 1m magasan van a fürdőszoba ajtaja mellett, a doboz meg tőle két méterre vízszintessen és másfélre felfelé van, hát összekötik átlósan.

    Nálam az is gond, hogy fogalmam sincs, miből épült fel 50-60 éve ez a viskó. A padló hullámos, két szekrényelemet nem lehet egymás mellé rakni, mert az egyik jobbra, a másik balra dől. A felvezető lépcsők közt átlag két centi eltérés van lépcsőnként, a kerti slag csapja is a fürdőszobán át egy, ami a ház túlsó vége, miközben a vízakna ott van pár méterre.

    Boltos meg minden szarra rábeszél, pedig elég részletesen mondom, hogy nem értek hozzá, de nekem kell megcsinálnom és a neten is öten hatfélét mondanak. Az egyetlen pozitívum: felhívták a figyelmem, hogy Black & Decker már nincs. Átverés. Black + Decker van, de az már csak kínai utánzat (barkácsbolti eladó mondta)

    De az eddig olvasottak alapján azt hiszem, rövidesen kiköltözöm innen, a ház tulajdonosa meg csináljon amit akar, ha már volt akkora vadbarom, hogy egy gyögynyörű kilátású, minden jóval ellátott, összkomfortos lakótelepi házból kiköltözött ide az isten háta mögé, egy olyan lyukba, ahol 10km a legközelebbi normálisnak tűnő bolt. :(
    Voltak terveim, de mióta itt vagyok... Már nem csak a házat, hanem a falut is gyűlölöm az antiszoc lakókkal, akikkel két szót nem lehet váltani... undorító ez a hely a vadiúj építésű luxusházakkal, Bentley-kkel együtt :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák