Új hozzászólás Aktív témák

  • tyielow

    aktív tag

    Házfelújításnál van egy ideiglenes kiselosztónk. A téli temperálás miatt berettyintetem 3 elektromos konvektort (sok a pára, meg kötni kell a falazsánál az anyagnak). Több mint 1 éve vettem egy Shelly 3EM-et, gondoltam itt az ideje berakni. Beraktam egy másik kiselosztót, abba gányoltam be a fogy.mérőt. [kép] [kép] A problémám az, hogy nem mér! Wifi rendben, zöld a LED is, társítottam az apphoz, IP címmel is elérem, de minden adat 0. Frissítettem firmwaret, rebootoltam a kütyüt. Megnéztem, hogy az egyik áramváltót megfordítottam, hátha az a baj, de úgy sem változott semmi. Hivatalos supportnak nem írtam, de amit találtam, az lenne a válaszuk, hogy rosszul kötöttem be. Elvileg ez a bekötés. Gyakorlatilag jön be a 3L+N. Hely hiányában felpattintottam a sínre adapterbe 3 db 221-es Wagot, azzal vittem tovább a kiselosztóba a betápot. Innan ágazik le a shellynek a 3 fázis betáp. A gyűrűket pedig a továbbhaladó madzagokra tettem. 3f km-et nem raktam a shelly elé, de ettől függetlenül úgy gondolom működnie kéne. Mit nézhettem be?

    YouTube: toty1ka

Új hozzászólás Aktív témák