Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz retesz147 #637 üzenetére

    Megmondom őszintén én nem vagyok villanyszerelő, de azt tudom hogy pár éve 4-5 itt a régi fali biztosítékszekrényt ami még a hagyományos régi biztosítékokkal működött, lecserélték önleoldósra. Viszont akkoriban költöztünk ide albérletbe és azt tudom hogy a fürdőbe külön ki lett vezetve réz vezetéken a hálózati áram, mivel a falba elégett az alu vezeték. Mi már többször mondtuk a tulajnak hogy az egész hálózatba ki kellene cserélni aluról réz vezetékre a vezetékeket, de nem történt semmi. Ha a mi lakásunk lenne már megcsináltattam volna.
    Amiről szó van az egy asztali PC, vadi új táppal, zavarszűrt szerintem. Plusz a kábel tv hálózatba is beiktattam zavarszűrőt mert azt hittem hogy a TV-re onnan megy rá valami zavar hogy a konnektor meg a kábel tv között pillanatnyi földhurok képződik ami bezavarhatja. De sajnos az sem segített. Szóval tanácstalan vagyok teljesen.
    Esetleg tippet tudnál adni hogy hol mit érdemes mérni hogy esetleg beazonosíthassam a hiba forrását?
    Többi kérdésedre válaszolva, ezek a régi alu vezetékes konnektorok a panel lakásokba még nem voltak földeltek, itt is csak két vezeték van, nincs föld vezeték kihúzva. De magát a számítógép házat leföldeltem a múltkor a radiátorcsőhöz és ez a problémámon nem segített.

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák