Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz bluemirage #2517 üzenetére

    Én nem leoltani akartam, csak sokan elfelejtik hogy ha belenyúlnak szerelik onnan az ő felelősségük, bárki bárhogy szerelte előzőleg

    Sőt akkor is elővehetik ha nem az ő hibája mert papír nélkül szerelte, mintha gázhoz nyúlna valaki papír nélkül még ha nem is a szerelés miatt robbant a ház akkor is elővehetik mert nincs papírja a gáz szereléshez

    Az megint más hogy mondjuk megcsinálja majd hív egy villanyszerelőt hogy ellenőrizze, onnan az ellenőrző felelőssége(Bár ezt meg a villanyszerelők nem szeretik vállalni érhető okokból)

    (#2519) 8zabi

    Tényleg csak figyelemfelhívás miatt írtam, mert egy hülye mindenütt lehet és még ha ő hibájából is megrázza az áram kérdezni fogják hogy ki szerelte utoljára
    Én ha valahol még csak egy dugaljat is rakok be szólok hogy bármi van engem meg ne említsenek, én ott se voltam

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák