Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz föccer #10374 üzenetére

    Akkor tégy fel egy win 8.1-et ;)

    Szerk: én se de még is az van. Megszoktam a 8-at, a 8.1 hozzá képest király. Nem térnék vissza win7-re csak ha fizetnek.
    Amúgy gyorsabban bebootol mint win7 vagy 8 ssdről pl havernak.

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

  • Cheesy

    őstag

    válasz föccer #10374 üzenetére

    Ejj ejj, de türelmetlen vagy :)
    Indításkor megkérdezi, hogy telepítse-e a drivert, leokézod (nem tudom mekkora ez a driver, mert szinte "meg sem akad" annyira gyorsan betölti), ilyenkor még nem jelenik meg meghajtóként! Csak miután mountoltál egy filet, egészen addig amíg nem unmountolod, vagy uninstallálod a drivert.

    Az excel táblával az a bajom, hogy annyi féle anyagunk van, hogy egy darab excelben nem lehetne úgy tárolni, hogy egy lenyíló választásnál a 0,00001 px vastag csúszkával ki lehessen keresni kényelmesen...
    Sokat gondolkodtam már, hogyan tudnám megkönnyíteni a munkámat, mert igaz, hogy SAP van a cégnél, de azzal árajánlatot gyártani nagyon nem kézreálló és nagyon nem gyors. Főleg, ha több oldalnyi tételt kell beárazni...
    Tehát valami olyan megoldás kellene, amiben a cellák közti képleteket meghatározom (nem bonyolult, alapműveletek), aztán szépen töltögetem ki infókkal. Majd a végén egy esztétikus formába kinyomtatom. Eddig Visual Studioval próbálkoztam, de még soha nem kellett programoznom (gimiben számtech fakton is csak érintőlegesen tanultuk a pascalt, meg a html-t).

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák