Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Mercutio_ #6329 üzenetére

    Hát figyi... szerintem mindenki úgy hülye, ahogy jólesik neki, és egye amit főzött. Ez a véleményem és nngem nem is érdekelne tovább, csak ne kelljen már sajnálnom szegény hiteleseket. Attól ugyanis már nagyon herótom van! :W
    Én (sem) nem azért lakok 62nm panelben, és nem azért élek úgy ahogy, mert nem szeretnék jobban, vagy mert nem tudtam volna megtenni hitelből, mint sokan (ideig óráig ugye). Hanem azért, mert a szüleink dolgos, tisztességes átlagemberek velünk együtt, akik nem kapták, lopták, csalták-hazudták össze a vagyont magunknak, nekünk.
    Aztán a TV-ben (!!!) panaszkodik anyu, hogy hát ez mégiscsak borzasztó, hogy nekik milyen óriási mértékben nőtt a hitelük amiről ők nem tehetnek, és nem segít senki... szegényeknek.. Miközben a konyhája nagyobb volt, mint a lakásunk, és az autója is többet ért mint a lakásunk. Esetleg kényszerítették ezeket az embereket, hogy nem szabad gondolkodni és csak a legjobb forgatókönyvet figyelembe venni, esetleg nem adtak nekik kisebb hitelt 30 millánál? :U

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák