Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Vigneau #38570 üzenetére

    Ehhez képest olyan halk, hogy nem egyszer kikapcsoltam már a gépemet menet közben, mert azt hittem hogy nincs bekapcsolva :DDD
    (mikor felpörgetem maximumra a hűtést akkor viszont durva hangja van, kb a HD3870X2-esemet idézi)

    Most viszont megkérdezem, mert régóta motoszkál bennem a dolog, annak kapcsán mikor olyanokat olvasok, hogy hangos a gép (pl HDD-től vagy mástól), hogy ezek az emberek földalatti hangszigetelt bunkerekben laknak vajon? vagy a sivatag közepén? Nincsennek környezeti zajok?
    Faluban lakom, azon belül is egy relative csendes utcában, de mégis beszűrődnek (nyáron nyitott ablaknál meg főleg) különféle környezeti zajok (az egyik távolban flexel, a másik füvet nyír, 3 utcával arrébb valaki padlózik a sport motorjának, most épp elment egy autó a ház előtt stb) ígyis bejönnek, és őszintén szólva még a hangosabb gépeimnek a hangja sem annyira tűnt fel. Jó, nyilván itt elsősorban IDLE vagy netezés közbeni dolgokra gondolok.
    Vagy esetleg ghetto blaster módjára a vállukon viszik és a fülüket a gépházhoz tapasztják? :DDD

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák