Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • theporcupine

    tag

    válasz DigitXT #3946 üzenetére

    Sokat nem tudtam tenni. Leírtam a tényeket, én a saját házi stúdiómban készítettem x, y, z eszközökkel, legálisan birtokolt szoftverekkel és nem feldolgozás stb. Hangmintánál megadtam a pontos forrást, ha kellett volna csatolom a sample lemez számla másolatát. De az egész sokat nem számított. Ők döntöttek így, vagy úgy, elég véletlenszerűen. Egy idő után elég sok videóm volt, amit nem engedélyeztek. Mivel amúgy sem hoztak értékelhető bevételt, levettem a csatornámon mindenről a monetize-t, de érdekes módon, amikor egy hónap múlva visszakapcsoltam, akkor meg engedélyezték az összeset. Azóta még nem kötöttek belém, vagyis az a szél hangminta volt gond, ott pontos szerzőt és címet adtak meg, hogy kié a jog, de rákeresve a történetre ott is leírtam, hogy mi a helyzet és elfogadták. Nekem úgy tűnik, hogy most már konkrétabb esetekben tiltanak csak, amikor meg is adták, hogy ki a jogtulajdonos.

    Két külön kategória, hogy a videót/zenét töröltetik, vagy keresni nem lehet vele. Töröltetni soha nem akartak semmi nálam. Gondolom, ehhez kifejezetten ezt kell kérnie a jogtulajdonosnak. Raktam fel film trailer alá saját zenét, ott harmadik féltől származó tartalom szöveg került mellé és nem lehet keresni vele. Egy darabig vizsgálat alatt volt, de gondolom, a tulaj nem kérte az eltávolítást, ezért maradhatott.

    https://www.flickr.com/photos/nomorethanwaves/

Új hozzászólás Aktív témák