Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • narumon

    őstag

    válasz k1csi #2514 üzenetére

    Természetesen nem használt árakról beszéltem. GH2 új áráról. Nem nagyon van már újonnan mert GH3 van helyette már jó ideje. (Ezért is fogalmaztam múlt időben - mert a GH2 új ára közelebb volt a 400-hoz az 550D meg emlékeim szerint 160-180 körül nyitott)
    Mondjuk én még használtan is 200-ért vettem a GH2-t igaz objektívvel meg aksikkal együtt.
    Persze szenzormérettel együtt értettem, mert ott van a Panának a kisebb sorozata (síma G asszem), nos az szenzorilag és minőségileg is ugyanazt tudja mint a GH2 alapból. Az új ára negyede volt a használt árak meg bőven 100 alatt vannak azokból, de ha azt mondod, hogy most a GH2 120-130 körül megy akkor meglepődnék ha azokért 50-60-nál többet kérnének el. A GH2 igazából pont a cinema móddal tud többet (ami neked nem kell) meg a nagyon jó hack-kel, ami a kisebb típusra nem érthető el sajnos.

    Természetesen az én kérdésem Cinema Módra vonatkozott én csak és kizárólag így használok minden kamerát/fényképezőt, főleg a GH2-t (hiszen ezért vettem ezt a típust és nem az olcsóbbat). Szóval Cinema módban a hack 100+ Mbittel rögzít, ezt kéne néha levennem mondjuk felére, lehetőleg 1 kapcsolóval vagy valamivel. Erre vonatkozott a kérdésem.

    Így van mindenki úgy és azt hekkel amit akar. Én csak azért vauztam bele az első hozzászólásodba mert másnak is azt ajánlottad, hogy ne hekkeljen (nekem legalábbis ez jött le belőle), viszont akkor meg nem érteném annak a kamerának a megvásárlását ami hekkben tud többet és ezért adják sokkal drágábban. Szóval igazából amit írtam az még véletlenül sem ellened irányult - egyszerűen csak meg akartam jegyezni, hogy szerintem meg aki GH2-t vesz az igenis hekkelje vagy ne vegyen GH2-t mert hülyeség. Szerintem.

    Az általad linkelt hibaüzenettel én még nem találkoztam.

    https://www.facebook.com/Naruvideo

Új hozzászólás Aktív témák