Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sellerbuyer

    őstag

    válasz EkSYS #1289 üzenetére

    Hehe. Ez nagyon mókás. Egy cinematográfus, aki nem tudja, hogy ő az, ezért esküvői videósnak vallja magát... Ez vagy te. :K Azt hiszem, ezzel sokmindent elmondtam az esküvői filmjeidről, mert hogy ezek azok.

    Egyéb:
    Ha használtál steady-t a steady-s jeleneteknél (Karmen és Attila), én a helyedben jó messzire eldobnám, mint ahogy azt a kamerát/fényképezőt is, amit a steady-zéshez használsz. A színvilága/képminősége olyan szinten eltér az anyag többi részénél használt gép-obi páros minőségétől, hogy brutális. Nyilván nem lehet steady-zni egy olyan brutál nagy obival, ami alapból használsz, de ha a gépet meghagyod és az obit lecseréled mondjuk egy Helios-ra (már, ha M42 képes vázad van), máris megoldottad a problémát. Nagyon csúnyák a steady-s jelenetek, sorry.

    A többi viszont esküvői filmbe illő, úgyhogy akár tudsz róla, akár nem, esküvői filmet készítettél, cinematográfus módra. :K Előző hsz-emben fellelhetőek azok a momentumok, amiket te nagyon szépen elcsíptél pl. a templomi esküvőnél, ahogy felemeli a pap a kezét, stb. Elcsípted azokat az apró, de meghatározó, jellegzetes momentumokat, amik a leginkább meghatározzák a magasztos pillanatot. Szerintem, amit csinálsz, az messze nem esküvői videózás, sokkal több annál, ez a szerény véleményem. :C

  • cOxeR

    Ármester

    válasz EkSYS #1289 üzenetére

    Nekem megvannak az új vázaim, de videózni még nem volt időm velük... de hétvégén lehet szánok rá egy kis időt.

Új hozzászólás Aktív témák