Új hozzászólás Aktív témák

  • hibavissza

    veterán

    válasz Kukcaman #31381 üzenetére

    Műszaki cikkeknél az aktuális legolcsóbb bolti ár 50%-a. Ha van rá hazai garancia akkor annak hátralévő ideje módosítja felfelé. A bolti ár 80%-nál hülyeség többet adni olyan cuccért ami nem bontatlan. Rendszeres, hogy akár kibontásnál leejtette (vagy csak gyári selejt) és valami funkció nem működik jól, amit elsőre nem is veszel észre, így gyorsan szabadulni akar. Inkább bukik rajta kicsit csak ne neki kelljen szenvedni a gariztatással. Hozzáértők úgy mondják, ha egyszer is használtad minimum buktad az áfá-t.
    Ez az eladási ár ökölszabálya. Valójában minden annyit ér amennyiért megveszik. Ezer dolog befolyásolja, pl. ott vagy a szomszédban....
    Esetedben ott a Jupio 65-ért, boltból garanciával. A Panasonic matrica jelen esetben nem tudom ér e valamit. Nekem semmit, de nem vagyok ott markolatban. Lehet tud valamit a gyári amiért megéri használtan is ugyan annyit adni érte, mint egy új Jupióért. Én 40 fölött nem próbálkoznék, ha a Jupió nem szenved funkciódeficitben és nem garis.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák