Új hozzászólás Aktív témák

  • Neleta

    tag

    válasz cocka #6915 üzenetére

    A kérdés teljesen jogos.
    Egy haveromnál láttam, hogy milyen jól működött neki a tuner kártya, gondoltam nekem is jól jönne. 2006-ban nem tudtam volna, hogy lehet lementeni videókat. Hogy ezzel működött volna? Vélhetően ezzel sem. :D
    Most vannak programok, amikkel sikerül, vagy belemegyek a kódokba, és megtalálom a videó forrását, de pl. ez is kifogott rajtam. Barátnőmnek van hozzáférése a navás cuccokhoz, így derült ki, melyik fájl kell, de nem merte lementeni sehogy sem, nehogy baj legyen ebből a melóban, ami érthető. így mobillal vette fel, de katasztrófa volt a minősége, hang érthetetlen, videó minősége borzalom. Én meg 1 percet láttam belőle, azzal nem sokra mentem.
    Most a korona miatt nem tudom hogy lehet kivitelezni, hogy besétálok egy nava pontba.

    Csak mellékesen jegyzem meg, hogy szerzői jogok alatt állnak ezek a videók, de minket akkor nem kérdeztek meg, hogy beleegyezünk-e bármibe is. Már messziről jött a riporter a mikrofonjával az operatőrrel együtt felénk, és már vettek is élesben. Mikor elmentek, akkor gondolkoztunk, te jó ég, mi is volt ez az egész, majd még láttuk a riportert, és utána szaladtunk, hogy nem egyezünk bele, hogy leadjanak minket. A pasas azt mondta, jó persze, aztán szart rá, este már benne voltunk a tévében. Ami most vicces, de akkor azért kiakasztott minket. Sok ismerős hívott telefonon, hogy látott a tévében. :) Ennyit a jogokról...

    Azon meg most elgondolkoztam, ha szerepelsz felvételen, akkor vajon jogszerűen kiadható-e részedre az anyag?

    [ Szerkesztve ]

    Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

Új hozzászólás Aktív témák