Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pibácsi

    senior tag

    válasz Chrystall #1592 üzenetére

    Szia!
    Most érek rá egy kicsit foglalkozni a dolgokkal. Az éjjel jól elhúzódott. A hiányzó Yadif és MV2 .t letöltöttem, a többi már megvolt. A TMPGEnc-et feltettem, az még hiányzott. Gondolom, te is "véglegesítetted". Ezzel kész a mű.
    Az átnevezéses megoldást már sok helyen használtam, sokszor jó módszer. Itt nem gondoltam erre, mivel a VirtualDubModdal nyitották meg sokan ini-vel és úgy hozta létre az avs fájlt. Viszont ott rendszeresen visszadobta, nem mindent tudott megnyitni. ffms2- meg-
    nyitással is szórakoztam, de az sem jött össze, így abbahagytam és áttértem az Adobe Afterre, ami jobbnak- egyszerűbbnek mutatkozott. Végül is az is működik, csak elég lassú a kimentés része. Dehát ezt már én megszoktam, évek óta megtapasztaltam. A videó szerkesztés már csak ilyen. Türelemjáték.
    Jöhet a gyakorlat.
    Üdv. Pibácsi

  • pibácsi

    senior tag

    válasz Chrystall #1592 üzenetére

    Szia Crystall!
    Nekem nem működik. Már mindjárt az elején a scriptet nem tudja bevenni. (az összes többi avs. ini scriptet letöröltem). Átneveztem én is 2.MP4-re, beraktam mindkettőt a mappába, ahogy írtad. Nem tudja értelmezni DirectShowSource részt. Két gépem van mindkettőnél ez a jelenség, pedig a másiknál korábbi AviSynth van fönt. Megpróbáltam ffmpegsource2-vel is, mivel az angol topicban ezt is javasolja, mert a DirectShowSource neki sem működött, de amit javasolt FFMS2-t azzal sem indúl el.
    Ujra telepítettem az AviSynthtet egy újabb verzióra, de úgy sem jó. Mást sem tud behozni, valahol alapbaj van.
    Ez nem az én napom, úgyhogy vszínű, be is fejezem.

    Ü. Pibácsi

    /dl/upc/2012-05/05/236603_lvj0e95fptqkbtzl_avisynth_hiba.jpg

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák