Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz tom_77 #2998 üzenetére

    Ezt én is innen tudtam meg, ha ez vigasztal, mivel sose volt DVD felvevőm, csak a digitalizálás kedvéért vettem, de akkor még semmit nem tudtam a témáról. Viszont egyben biztos voltam, NEM számítógéppel akarom rögzíteni.

    Haver magyarázott valamit, hogy állítólag az apja kiműtötte a sajátjukból a HDD-t. Hát nálam ez valahogy nem opció, mert ahogy néztem nem is klasszikus IDE port van hanem valami speckó elémaszekolt IC panel, már amennyit látni lehet belőle, mert takarásban van az egész és kb. egy csavart tudtam rohadt kényelmetlenül kicsavarni, a többit jól elrejtették vagy látható de hozzáférhetetlen helyen van. Tönkretenni meg nem akarom, bár az egész eszköznek már sok értelme nem lesz, miután lassan az analóg adásokat is megszüntetik, tehát még csak azt se lehet majd nézni. Az optikai meghajtó se szabvány IDE vagy esetleg SATA port hanem... egyszerűen amennyire meg tudtam állapítani hiányoznak róla a jól felismerhető portok, valami ahhoz is oda van maszekolva, mert nyilván azt sem lehet kivenni úgy, hogy használható maradjon. Vagy ha mégis, akkor elektroműszerésznek kell lenni hozzá, én meg nem vagyok az.

Új hozzászólás Aktív témák