Új hozzászólás Aktív témák

  • Tarzaan

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kérdésem lenne:

    Milyen hardveres digitalizáló kártyát ajánlanátok? Olyan kéne, ami nem terheli a gépet és lehetőleg egyből MPEG2-be dolgozik, és jó minőséget produkál. Esetleg az is jó lenne, ha nem csak videóról dolgozna, hanem koaxos bemenete is lenne, hogy egyből tévéről tudjak felvenni. A jelenlegi gépemmel sajnos a Winfast PVR Tunnerkártyával nem igazán tudtam jó minőséget produkálni, szóval részben ezért szeretnék hardveres cuccot, minél előbb. Meg persze az sem mellékes, hogy ha egyből MPEG2-be veszek fel akkor nem kell annyit szórakozni az átkódolásokkal, mert a VSO Divx to DVD és az AutoGK is megbirkózik a formátummal és amúgy se mvagyok otthon a témában. Az sem baj, ha nem 99%-os minőség, csak 98. :D Végülis egy sima TV-m még a VCD is jónak néz ki. Árban 30-50eFt-re gondoltam. Google-al találtam egy kis listát is néhány kártyáról:

    [link]

    De nem tudom melyik lenne a legjobb. Gondolom a legdrágább (Pinnacle Studio 9 Moviebox DV külső). :((


    Ami nagyon fontos, hogy csak 1400Mhz-s AMD procim és 512MB memóriám van, valamint általában csak 8-12 GB szabad helyem egy vinyón.


Új hozzászólás Aktív témák