Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz katt777 #1375 üzenetére

    Az akad, a compact cucc tud lejátszani lemezt, ha megy benne a drive még, 1,5 éve nem volt kinyitva az ajtó.

    CD éim nem nagyon vannak, mert HIFI-s cd player kimaradt az életemből.
    És a gond leginkább ott van, hogy hiába a jó hangzású file, ha nincs min meghallgatni.
    És idő sem sok van.
    Walkman em még kazettás van, ha müködik még egyáltalán, de azt sem tudom, hogy hol van.
    Mp3 player kimaradt az életemből.

    Így ha már nagyon nem bírok magammal, akkor a telefonról hallgatok zenét metrozás közben annál meg nem oszt nem szoroz hogy mennyire jó a file minősége, persze a nagyon szar azért feltünik, de playerét a legjobb indulattal is az elmegy kategóriába lehet sorolni , de a fejhallgatót legtöbbször elfelejtem elvinni magammal. a fülhallgatót utálom.
    Munkahelyen nem lehet, itthon, meg valahogy a gépre van kapcsolva mostanában még kevesebbet hallgatok zenét mint pár éve.

    Vagyis úgy is mondhatnám, hogy erre a mennyiségre nem érdmes beruházni különböző HIFI szerű dolgokra.
    A Lossles formátum meg sok helyet foglal, ha innen indulunk ki.
    Amúgy még a torrent oldalakon is csak nagyítóval találok olyant ami engem érdekel zenében.
    Az oldies zenéket szeretem leginkább, amíg volt Sztar FM, meg Sláger rádió, ez a 2 a zenei igényemet kielégítette.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák