Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mihione

    őstag

    Sziasztok! Nagyon nincs szerencsém ezekkel a Bt earbudsokkal...először egy Blitzwolf BW-FYE15 vettem, az első próba során szomorúan szembesültem vele hogy a jobb oldala teljesen halott.Oke nem baj nézzünk helyette mást lehet amúgy sem a legjobb választás volt mert leginkább játékra kellene és annak elég nagy volt a kesese.Igy jött képbe a Razer hammerhead True wireless X.Ennek már game módban elfogadható a valaszideje, de a jobb oldali akkuja sosem akart 100%-ra tölteni és kb 1 óra alatt csutkara merült míg a balos 3-4%-ot esett csak.Jo biztos megint kifogytam gyári hibasat...visszavittem cserere mert amúgy a füles jó lenne.Na a második pár is ugyanezt a hibát produkálja. :W
    Ennyire sűrű a hibás darab ezeknél vagy csak én vagyok szerencsétlen?Van valami ajánlás 20k-ig ami alkalmas játékos celokra?agybadugos,earpods egyaránt jöhet,a zajszures nem érdekel csak legyen elfogadható hangja és a lehető legalacsonyabb késleltetési ideje.Razer másnál is ilyen problémás?Sajnálom mert amúgy nagyon jó kis füles lenne ezért az arert, de félek hogy csere eseten a következő is szar lenne...elég sok hasonló hiba van a Razer forumon más típusoknál is.

    Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

  • mihione

    őstag

    válasz mihione #14276 üzenetére

    Update: Tesztek alapján kipróbáltam egy soundpeats air 3 pro-t.
    A hangzása nem volt rossz, de az eq-val nehéz volt finomhangolni.A latency az igertekkel és tesztekkel ellentétben nálam nem volt kiemelkedo, inkább átlagosnak mondanám.A minosege eléggé gagyi hatasu.Visszavittem alzahoz es mar nem bíztam a véletlenre a valasztast.Edifier hecate gx05 lett helyette.A sima Bt kapcsolat itt sem túl gyors,viszont az usb C adapterrel használva olyan gyors mintha vezetékes fülest hasznalnek.A minősége és a kidolgozasa nagyon jó (fém tok,a fulesek is egyben vannak) a hangzása zene módban ennek jön be a legjobban alapbeallitasokkal bár a mélyet picit megtoltam dolby atmosal, számomra a Razer hammerhead X szólt a legjobban EQ finomhangolás utan.
    Kényelemben a Hecate Gx05 az első,nagyon nagyon kenyelmes.Második a Soundpeats Air 3 Pro,ez csak picivel volt lemaradva a Gx05-tol.A hammerhead X megszokható,bár half ear kialakítás miatt nekem nem volt annyira kényelmes.

    Hecate Gx05 talán egyedüli hátránya hogy LHDC 5.0 kívül csak SBC kodeket támogat Bt modban,valamint nincs hozzá app így az EQ nativan nem allithato.Viszont aki játékra is vagy főként játékra keres Earbudsot mindenképp olyan modellt nézzen aminek van saját Usb adaptere,megéri a felarat.Eg és föld a Bt és a rádiós kapcsolat közti késleltetési kulonbseg. :R

    Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Új hozzászólás Aktív témák