Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz Janaboy #7048 üzenetére

    Szemre elképesztően bumfordinak tűnik, kétségeim vannak afelől, hogyan maradna a fülemben is 5 percig akár.

    Igazából ez az egyik legnagyobb dilemmám. Értem, hogy higiéniai termék, fülbe rakod meg stb, de sehol nem lehet kipróbálni őket és meghallgatni sem lehet, holott eléggé kardinális dolog egy fülhallgató esetében a hangminőség.

    Megrendelni vaktában meg nem akarom, mert legutóbb a media markt megszop@tott egy fejhallgatóval, rendeltem, kipróbáltam, nem tetszett, mondom visszaviszem 14 napos elállással. Igen ám, korona miatt eldugtál az ászf-ben, hogy higiénia terméket nem áll módunkban visszavenni, amibe beletartozik a fejhallgató és a headset is. Hát kapják be. És azóta a legtöbb hasonló áruház ászf-ét átböngészve ugyanez a helyzet. Agyrém.

    Nade on. Szemeztem a Sonyval is, de nem tudom elképzelni a fülemben.

    Ja azt kihagytam, hogy van vagy 10 pár ilyen-olyan fülesről megmaradt gumiharangom többféle méretben, így talán tudok olyat találni, ami méretben megfelel.
    Illetve főként elektronikus zenét hallgatok.

    @Feri34

    Hangzásban, azon belül mélyek milyenek? Egy részletesebb tapasztalat-gyűjteményt (üzemidő, érintés-vezérlés használhatósága, alkalmazásban rejlő testreszabási lehetőségek stb) szívesen fogadok pü-ben, köszi

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák