Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz zolikaDB #1730 üzenetére

    Az az ár kb túl szép, hogy minőségi cuccot kapj. A marketing fotók nagyon szépek mint mindig, de ilyet csak 1-2 megbízható teszt után vennék ha pozitívan értékelik.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • zolikaDB

    veterán

    válasz zolikaDB #1730 üzenetére

    Sziasztok!
    Awei G20BLS rövid beszámoló.

    Alin vásároltam, cirka 15$-ra jött ki, postával, elég gyorsan meg is érkezett az official store-bol.
    Ami miatt vettem:
    - ár
    - dual driver
    - 2 x 110 mAh akku

    Első bt fülesem egy Awei A920 volt, azt kb 4 éve vettem 10$-ért. Nem volt kényelmes, mindig kiesett a fülemből, aztán 2.5-3 év után elnémult az egyik oldal. Kb. 3 óra körül tudott a végén az akku.

    Aztán jött a Spunky Beat, akksiidő nálam annyira nem parádés, de a gyorstöltés ezen sokat javít.
    Basszusa BRUTÁL, emiatt nagyon szeretem.

    Amit tapasztaltam az új Awei-vel:
    - kialakítás: lapos vezetékek, nyak mögött egy merevebb, vastagabb, laposabb összekötő kábel fut, elsőre furának tartottam, de nagyon jó, a füles kényelmes, nem akar kifordulni
    - kicsomagolás után azt mondtam, hogy anyagminőség elég gagyika, távirányító főleg, de az akksik olyanok, mint az A920-ason. Dobozban 3 pár illeszték, USB kábel - microUSB véggel.
    - a füles rész itt is fémből van, mágneses, nem túl erős, de összetartja a két bogyót - amik műanyagban végződnek, itt látszik is a 2 driver
    - távirányítón 3 gomb van, a szokásos funkciókkal, USB-n kis gumi dugó, valszeg majd leesik egyszer, pici LED, pirosat és fehéret tud
    - kínaiul köszön, mondja, h csatlakoztál, de kikapcsolásnál csak egy hangjelzés van
    - hangzás: leginkább beszéd hallgatására használom, kipróbáltam zenére is: nem értek hozzá, de a hangkép nekem megfelel, annyit tudok hozzátenni, hogy a basszus korántsem olyan erős, mint a Spunky Beat-nél, hiába a dual driver - emiatt zenére NEKEM a Tronsmart az abszolút nyerő
    - akku: BRUTÁLIS - első töltést követően 13.5 órát ment... Töltés papíron 3 óra, nálam kicsit kevesebb
    - hiába bluetooth 4.2, hatótávolsága és stabilitása több/jobb, mint a Tronsmartnak - jól gondolom, hogy a kábel antennaként szolgál? Mert akkor ez a magyarázat.

    Véleményem szerint 14-16$-ért nagyon jó vétel. A Sony WI-C300 hasonló akkukapacitással, de magyar garival, várakozás nélkül olyan 10e HUF magasságában kapható. Dual driver nélkül, de szerintem jobb basszussal.
    Ki-ki maga döntse el, melyiket veszi.
    De az erős akkus kínálatban ez egy jó opció.

    #awei #g20bls #erős #akku #dual #driver

Új hozzászólás Aktív témák