Új hozzászólás Aktív témák

  • TheZukker

    tag

    Sziasztok!

    Miután a vezetékes csoportban vicze1 eltanácsolt az eredeti ötletemtől, átballagtam ide.

    Ami fontos: legalább 6, de inkább 7-8 óra üzembírás; használható kezelőfelület. Zene spotifyról megy, a fő vonal: indie/alter/'60-'70 rock, jazz, blues.

    Ahogy végigolvastam itt a kommenteket (az összeset, tanulságos volt ) körvonalózodott bennem, hogy a Tevi alá nem igazán érdemes mennem.

    Látom a képeken, hogy nagyon kiáll a fülből. Ez nem okoz gondot, nem esik ki? Hogy szigetel? Vagy ezek mind megoldhatóak eartip cserével?

    A Galaxy Buds és a Tevi közti árkülönbséget főleg az előbbi jobban átgondoltsága okozza, a nagyobb know-how illetve nagyobb büdzsével járó gondtalan (ha nem is teljesen kompromisszum mentes) kivitelezés, vagy sokat számít a név is? Telefonálásban, ha jól szedtem ki, a Buds jobb, hangminőségben milyen irányú és mekkora a difi?

    Illetve a végére egy tufa kérdés, ne kövezzetek meg. :B Vezetékes fülhallgató árazásban pusztán a hangminőség alapján hová esik a Lypertech?

Új hozzászólás Aktív témák