Új hozzászólás Aktív témák

  • xylevi

    tag

    Sziasztok, tudtok javasolni nekem egy bluetooth fulest? Hangzas teren nincs nagy igenyem, szaladashoz es sporthoz hasznalnam, nagyon ritkan telefonalnek vele. Egy Xiaomi Mi True Wireless Earphone 2 Basic-et hasznaltam, de eleg hamar, talan 1 honap utan mar egyik fele nem mukodott. Visszakuldtem garanciaba es azt mondtak viz volt benne, ezert penzt kertek a javitasert. Most par honapra ra ugyanez a helyzet. Valszeg sport kozbeni izzadtsag ment bele, esoben-vizben nem hasznaltam. Tehat kb. hangzasban ez a szint boven eleg nekem, earbud kialakitas (tehat nem in-ear, hanem sima normal kialakitas) es legyen cseppallo/vizallo, hogy izzadtsagtol ne haljon meg. Most nezelodtem ilyen 10-20 ezer forintos arkategoriaban, de ezeknel nem egyertelmu, hogy melyik vizallo es melyik nem. Uzemido ha 2 ora egyhuzamban az mar nekem okes, tobb nem kell. Mit javasoltok? Mindegy, hogy kulfoldi rendeles-e vagy hazai, csak ne 30-60 napot kelljen ra varni, hanem max 1-2 hetet. Van most ilyen a piacon? Vagy kiserletezzek az ilyen Lenovo LP40 es hasonlokkal 10-20 ezer forint kornyekerol? Van tuti tippetek? Koszi elore is.

Új hozzászólás Aktív témák