Új hozzászólás Aktív témák

  • H2o-pok

    aktív tag

    válasz -NoVa- #372 üzenetére

    Hát erre most mit is mondjak.??
    Mint már irtam is itt, kb. 11 tws t rendeltem próbáltam. Mind 30$ ig.
    Bt Kaocsolatról. Mivek főleg melóhelyen használom, (elektronikai cég) ahol mindenféle nagyfrekis, nagyfeszültségű, full fém helységben vagyok, mind, kivétek nélkül tudta a 30-40m t. A 8 órából 7 et folyamatosan hallgatva semmi gond nem vokt a kapcsolattal. Erről ennyit.
    Az hogy szenzor figyeli hogy a füledben van e........ hűha. Az hogy kiveszem a fülemből és beleteszem a dokkolóba, max. 2 másodperc. Ami után megszakitja a kapcsolatot, zene, video megáll. Ha kiveszem a dokkolóból, és mire beteszem a fülembe, ez idő akatt már újra kapcsolódott. Akkor mire is kell ez a szenzor?????
    Erről ennyit.
    Kicsi a tokja. Haylou gt1, gt1 pro, gt 2. Ettől kisebb? Na ne vicceljünk már!! Vagy mondhatnék még párat. Edifier tws1 pl.
    Erről ennyit.
    Érintés, nikrofon.
    Érintés, touch, semmi gond nem vokt egyikkel sem. Mikrofonnal sem.
    Erről ennyit.
    Arról nem is beszélve, hogy a gumiharangos illeszték szigetel a legjobban. Egyszóval, olyan dolgokat soroltál fel róla, amit ezek a jobb, 30$ os fülesek is tudnak, sőt van amik jobban.
    Hangzásról már inkább nem is beszélek.
    Tehát egy 400ezres iphone, most 2019-2020 ban már q.... ra nem tud többet mint egy 180-250ezres android. Sőt!! Igy A 400ezerből kb. 200-250 ezer az alma logo,amire a sok ba..m azt hiszi..... hú most milyen király vagyok, nekem van a világon a leg csúcsszuperebb telóm.
    Àmen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák