Új hozzászólás Aktív témák

  • tigipuf

    senior tag

    válasz vond #1658 üzenetére

    Zoleee83 és patomi gyakorlatilag jól összeszedték a lényeges infókat,ezekkel a típusokkal nem igen tudsz mellényúlni.Mint írtam is régebben QCY-m volt ,jó volt szép volt ,de tapasztalatom szerint a spunky hangminőségben,és üzemidőben is jobb,ja és azon van hangerőszabályzás funkció.
    Nyomógomb-érintőgomb vezérlés meg egyéni ingerencia kérdése, nekem teljesen megfelel az érintéses vezérlés néha téveszt pause helyett mondjuk számot lép,nem dől össze a világ.Viszont találkoztam olyan nyomógombossal aminél az agyadba kellett nyomni a fülest,hogy működjön.
    A haylou gt1-re azért nagyon kíváncsi lennék,nagyon jónak néz ki tesztek alapján.Ebben az árkategóriában szerintem most helybenjárás van nem nagyon tudnak mit újítani a gyártók,gondolom a méretkorlátok miatt az akku idő drasztikus emelése nem reális elvárás.Viszont a chipek,elektronikák, vezérlés, membránok terén mindíg van fejlődés figyelni kell a megjelenő új cuccokat.Én már "visszafele" nem akarnák haladni,nem fogok kábellel vesződni,sőt én még a pálcikás verziókat sem komálom.

    "Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

Új hozzászólás Aktív témák