Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    Sziasztok
    Tudnátok ajánlani pár TWS In-ear fülest max 20 ezerért, de inkább olcsóbban :) A lényeg hogy nyomó gombos legyen ne pedig érintős, és lehetőleg kapszula formájú, vagy aminek csak pici szára van. (Az airpods dizájn nagyon nem tetszik) ANC funkció nem feltétlen kell. Ja és legyen belőle fekete színű, vagy valami sötét árnyalat, fehéret nem veszek. Jelenleg 1 egyszerű QCY T1-em van már sok éve és kezd tönkre menni, néha nem kapcsol be a bal fele, a bölcsőnek pedig kikopott az usbje és nehezen veszi fel a töltést, mindig döntögetnem kell és kitámasztani :( Gondoltam veszek ugyanilyet de szeretnék 1 kicsit komolyabbat. De alapvetőleg én ezzel is megvagyok elégedve, csak kicsit halknak találtam már újkorába is, szóval ehhez mérten kell valami jóbb. Csak zene hallgatásra kell, a mikrofon minősége lényegtelen.

    Munkába kéne, többnyire pamut kesztyűbe dolgozok, ami koszos is, olajos, zsíros ragasztós, vagy ép izopropil alkohollal van átázva... feltételezem hogy az érintős fülesek ezt nem szeretnék :D Ezért kéne nyomó gombos, próbáltam keresgélni de konkrétan bármit néztem mind érintős.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák