Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freddirty

    senior tag

    akinek van BT-s fejhallgatója:
    jelenleg a line out-ot kétfelé osztom így nem kell soha kapcsolgatni a külső hangszóró és a füles között. az egyiket csak bekapcsolom és ennyi.
    BT esetén gondolom ez macerásabb, mindig át kell állítani a kimenetet? Ez esetben felejtős, marad a régi jó analóg megoldás.

    fred

  • freddirty

    senior tag

    Sziasztok,
    Megérkezett ide egy Boltune BT-BH011 füles. Kicsit benéztem, mivel nekem zajszűrős mikrofonra lett volna szükségem, és nem zajszűrős fülesre.
    Az aktív zajszűrés egyébként úgy ahogy működik, félig kizárja az utca zaját, de van egy furcsa érzésem amikor be van kapcsolva, így inkább nem használom.
    A mikrofon viszont gagyi filléres minőség. Megtartom a fülest, backup eszköznek jó lesz, de továbbra is keresek korrekt zajszűrős mikrofonos fülest.
    A logitech 533-as korrekt darab volt (három éve 28k), de mostanában szórakozik és nem mindig működik a mikrofon. Sajnos az euró elszállt és most 40k az 533.

    fred

  • freddirty

    senior tag

    válasz oliwire #5561 üzenetére

    Hát nem a 20-25k kategória manapság de a G533 nekem nagyon bevált. Alapvetően otthonra vettem játékra PC-hez 2018-ban, kényelmes nagyon, 28k volt, a mikrofonja nem nagyon érdekelt.
    Tavaly beütött a pandemia, fulltime HO. Sokszor 4-6 óra teams naponta. Az akku bőven bírja, kényelmes is, a mikrofonja meg idáig a legjobb. Volt már mindenféle mikrofon de ez a legjobb zajkizáró. Mehet az automata porszívó mellettem, lehet nyitva az utcára az ablak, akkor is tökéletesen hallanak. Saját USB vevője van, windows felismeri, nem kell céges gépre külön drivert telepíteni (mert nem is lehetne). Amire vigyázni kell hogy nem pici az USB vevő könnyen letörhető. (nekem már kellett ebayeznem egy újat mert sikerült). Ha egy 5-10 centis USB hosszabbító kábellel használja az ember notiban akkor nem lehet baj.
    +1 ami még nagyon pöpec, hogy a mikrofonja felhajtható és felhajott állapotban le is kapcsol. Tehát meeting közben nem kell a PCn nyomkodni a mute-ot, felcsapom a mikrofont és már tudok is a családdal dumálni. Ha meg kell akkor visszahajtom.

    [ Szerkesztve ]

    fred

  • freddirty

    senior tag

    válasz voyi #7377 üzenetére

    Szia,rég nem néztem be ide szóval ha még nem késő akkor aktív noise cancel mikrofonos headsetből nekem a Jabra Evolve2 65 ami tényleg jól működik. Munkára találták ki, semmilyen külső zaj nem szűrődik be meetingre kivéve ha erősebb emberi hang van a közeledben.
    Nem kell céges gépre semmit telepíteni hozzá, bluetoothon megy rendben. De előtte frissíts egy firmwaret az usb vevőjén át a saját szoftverével privát pcről.
    Kidolgozásban nem egy erős darab, műanyag és műbőr mindenhol de itt inkább az anc mikrofont fizeted meg, munkaeszközről lévén szó.
    Amazonról most kb. 60k huf szállítással.
    Vannak magasabb kategóriájú tesói, de a tesztek szerint a 75-ös mikrofonja nem szól olyan jól mint a 65-ös kistesóé. (Pedig több mikrofon van benne). Cserébe ANC a füles része is, de tapasztalatom szerint ez eléggé felesleges. A 85-ös elég nagy darab már, meetinben hülyén fest inkább már gamer füles kinézetre. De lehet kényelmesebb. Bár a fülpárna nem mesh hanem műbőr ergo hosszabb távon vacak.

    fred

Új hozzászólás Aktív témák