Új hozzászólás Aktív témák

  • mokas66

    csendes tag

    válasz tevito #152 üzenetére

    Kipróbáltam egy RS 120-ast a MM-ban, ahol meglehetősen magas volt az interferenciából adódó zaj.
    A MM-ban egymás mellett volt egy kupac eszköz, ezeknek nem túl jó hatása van egymásra (így gyak. nem hiszem, hogy eladnak RF wireless cuccot, miután vki ki is próbálta).
    Valószínű, hogy jó cucc az az RS 130-as, a kérdés, hogy hol szeretnéd használni.
    Nem vagyok róla meggyőződve, hogy megfelelő lehet egy tömbházban, ahol mindenkinek mindenféle kütyüje üzemelhet. Emiatt hezitálok a vásárlással.
    A kleer technológiával rendelkező cuccok ára pedig meglehetősen magas.
    Közben elolvastam egy jó csomó review-t és az RS170 mellett voksolnék (főleg filmhez használnám), ha nem sajnálnék rá 38-40 K HUF-ot.
    A sima RF cuccoknál az interferencia mellett emlegetik a sistergő alapzajt is, ami az olcsóbb wireless cuccok sajátossága (Sennheiser v. sem).

    Így részemről egyelőre kivárok, kell, hogy olcsóbb legyen a minőség idővel (bár lehet, hogy egy-két év is beletelik) - maximum veszek relatív olcsó vezetékest, hosszabbító kábellel, amit nem sajnálok majd szanálni/továbbadni, ha eljön az idő...

    N75SF nagyon várja már a Diablo3-at...

Új hozzászólás Aktív témák