Új hozzászólás Aktív témák

  • aclandiae

    senior tag

    Sziasztok!

    Budapesten keresek boltokat, ahol fel lehet próbálni fejhallgatókat. Édesapámnak szeretnék egyet vásárolni, de örülnék ha meg tudna próbálni néhányat személyesen még a vásárlás előtt.

    A fejhallgató vezeték nélküli legyen. A FEJhallgató topik listája alapján igyekeztem összeállítani a kérdéseket.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    LG 49UJ635V 4K ULTRA HD SMART TV-vel összekapcsolva, Bluetooth-on keresztül.
    TV LINK

    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    A YouTube-on megtalálható, zenei anyagok (főleg népzene, példa - LINK) hallgatására. (Pontosan azért kell a fejhallgató, hogy a családtagoknak ne menjen az idegeire a népzene. :C

    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    70.000Ft

    4.) Új vagy használt?
    Inkább új.

    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Ezért írtam, hogy szeretném vele megpróbáltatni. Szerintem a fület teljesen körülölelő kényelmesebb lesz neki.

    6.) Zárt vagy nyitott?
    Zárt.

    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Erre vonatkozóan nincs elvárás, talán annyi hogy a hangszerek és az énekhangok tisztán érthetőek legyenek.

    8.) Honnan vásárolnál?
    Lehetőség szerint magyar webáruházból. A 14 nap miatt, ha mégsem kényelmes és a (remélem) könnyebb garanciális ügyintézés miatt.

    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Lásd 1-es pont.

    10.) Saját szempontok:
    - a töltéséhez ne kelljen kábel, elég legyen egy kis állványra tenni és azon töltődik (pl. mint az elektromos fogkefe)
    - bírja ki, ha néha leesik
    - a lehető leghosszabb garanciával szeretnék eszközt, olyan szervizhálózattal, aminél nem hetekbe telik a javítás
    - a lehető legyegszerűbb konstrukció legyen, ne kelljen folyton állítgatni
    - jó volna, ha hangerőt tud magának beállítani az eszközön működés közben
    (csak extra ötlet, nem biztos hogy belefér a keretbe: a YouTube-on a zenék között lehetne lépni előre-hátra, és ehhez 2 gomb a fejhallgatón)

Új hozzászólás Aktív témák