Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    válasz Vanir #324 üzenetére

    Igen, osztom a véleményed azzal kapcsolatban, hogy egyre több a kulcs és nagyon durván megváltozott az egész közösség az első napokhoz képest!

    A szerencsések között voltam, akik már 7-én tudtak játszani a játékkal! A mostanihoz képest ég és föld! 7!!!! Aznap amikor ugye kijött több kommunikáció volt és pingelés, mint azóta kb 1 héten együtt véve. Kis túlzással persze.

    Toxic, az első pár napban semmi. Komolyan! Senki nem baszogatta a másikat,hogy de béna vagy nem megy. Szegény orit már én is baszogatom. ;) Persze csak segítő szándékkal, de biztos fogalmazhatnék finomabban is néha. Ellenben a sok kis tizenéves, s tisztelet a kivételnek, mert van olyan is, egyszerűen tönkre teszik az egész publikolás lehetőségét.

    Szeretnék én is csapatban játszani, de valószínűleg, a munkám miatt ez sosem lesz megoldható, max heti 2 alkalommal az meg ugye nem elég, így nagyon nem is töröm magam,hogy bejussak olyan csapatba ahol a heti 5 nap megjelenés kötelező. Pedig nagyon szívesen játszanék így. Cs 1.6ban volt utoljára olyan,hogy összejöttünk és gyakoroltuk a taktikát.

    Itt is lesz olyan időszak amikor már mindenki mesterien fogja forgatni a fegyvereket és az agenteket is rendesen tudják majd kezelni. Akkor csak az összeszokottság és a megfelelő taktika lesz a fontos.

    A hősöket balanceolni én sem tudom,hogy hogy tudják majd. Egyelőre egyébként még kevés a hős. Igazából , ha valaki egy kicsit komolyabban veszi már most akkor tudja, hogy egy Sage, Brinstone mindenképp kell a csapatba, én konkrétan még a Cyphert is ide venném.

    Nekem vannak azok a karakterek akikkel el lehet szórakozni publikon és fraggelni, meg azok a karakterek ahol a csapat számít és az egymás segítése. Nah ott lesznek érdekes dolgok szerintem, akik ezt szépen össze tudják majd rakni.

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák