Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bronin7

    csendes tag

    válasz Dalai Láma #7087 üzenetére

    "Azzal, hogy elküldöd szerzetesnek, magadról mutatod meg, hogy mennyire tájékozatlan vagy egyes vallási kérdésekben, és a sztereotípiák alapján működsz."

    "Ez az egész rész pedig hülyeség, nem is fogtad fel, amit írtam. Tudod, vagy hiszed? Én úgy látom, te nem értetted meg, amit ezzel mondtam számodra, és inkább visszatámadsz. Olvasd el még egyszer, gondolkozz kicsit rajta, és meglátod, nem is olyan hülyeség."

    Amikor ezt írtam éppen indultam valahová, s csak most érkeztem vissza...
    Tehát nem tudtam kifejteni rendesen.

    De egyébként tényleg hülyeség amit írtál, mert JJános jelentette ki, hogy vagy a világ vagy Isten. Nézd meg a hozzászólását. (7082)
    Egyébként sem küldtem el szerzetesnek, csak kérdeztem hogy gondolkozott-e rajta hogy szerzetes legyen, + s jó lenne ha tudnád (még a keresztény ismerőseimtől is megérdeklődtem, hogy ne mondjak hülyeséget, tehát ezt ők mondták nekem; köztük van egy református pap is), hogy mit jelent valójában a szerzetes lét...
    Azt jelenti, hogy teljesen átadod magad Istennek és a életed minden percét neki szenteled, ezért lemondasz a világi dolgokról és egy egyszerű életet választasz.
    Ez jelenti az igaz áldozatvállalást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák