Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emitter

    őstag

    válasz Dare2Live #567 üzenetére

    Miért fejeznénk le? :) Ha jól emlkékszem, azt is szó szerint kell értelmezni a Koránból, hogy Allah követője a hite nevében (annak terjesztése érdekében) gyaurokat ölhet. Ugye jól emlékszem, asszem te írtad ezt. Én ezért írtam azt a félreérthető mondatot, amit itt néhányan kritizáltak (pl. WN31RD). Bocsánatot kérek minden muzulmántól (vagy minden Allah-imádótól - nem tudom, hogy melyik szót használjam rájuk :U ) ha megbántottam hitükben. Azt akartam csak megvilágítani, hogy mennyire eltérő a két vallás istene, hiszen míg Allah engedélyezi az emberölést, addig a Biblia Istene útálja azt, tiltja. És most nem akarok belefolyni abba, hogy dehát a középkorban a keresztények is öltek a hit terjesztésért.. főleg, hogy nem is annak terjesztéséért öltek, hanem kizárólag önző szándékból, hatalom- és gazdagságvágyból. Álca volt csak a ''hit harca''. Mindemellett nem értek velük egyet, elítélem őket, és nem is tartom őket kereszténynek. Még ha magukat annak is mondták..

    A muzulmánokról pedig egyáltalán nem gondolom, hogy egytől-egyig gyilkosok és elvetemültek lennének. Vannak közöttük, akik ilyenek (arányaiban nagyon kevesen), én róluk beszéltem, amikor ''muzulmán terroristát'' írtam, stb.
    Mégegyszer elnézést a félreértésért.

    mod: ferdén szedett

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák