Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz Dalai Láma #4147 üzenetére

    Most azt akarod megmagyarázni hogy nem volt személyeskedő amit írtál? Jól értem?:)
    Idézek a hszedből:
    "Süt a butaság az egész hozzászólásból. Rengeteget kell még tanulnod, hogy majd évek múlva hozzászólhass ehhez a témához."

    Nos, ez a második mondat fényében, arra utal hogy én magam vagyok buta, tanulatlan, stb. De igazából már az első mondat is az én hülyeségemet jelenti és nem azt hogy téves lenne amit írok. Ha te ezzel nem vagy tisztában akkor gondjaid vannak a magyar nyelv értelmezésével.

    "Másodszor pedig az én üzenetemre válaszként írtad, ezért furcsállom, hogy mégis senkinek nem címezted."

    Furcsálod? Furcsáld, de attól még hazudsz, ugyanis nem címeztem senkinek, itt van a hsz:[link]

    És nem fogok privátban reagálni, mert engem nem a te meggyőzésed érdekel, egyáltalán miről akarnálak meggyőzni? Hogy bunkó voltál és bocsánatot kellett volna kérned? Ellenben a nyilvánosság előtt akarom magamat tisztázni, és bemutatni hogy mi a helyzet. Nehogy más elítélően nézzen rám,a te(ti) mocsok áradatotok miatt.

    A moderátorokat pedig megkérném hogy ha lehet, ne töröljék ezt az offot, mert hozzátartozik az önnön védelmemhez. Vagy ha minden áron törölni akarják, akkor úgy tegyék feltétlenül hogy azokat is töröljék amikre vonatkozik, hogy ne maradjon rajtam megválaszolatlan rágalom.

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák