Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MageRG

    addikt

    válasz borg25 #23181 üzenetére

    Szerintem ha elég korrekt az önértékelésed, ha elég biztos alapokon áll a személyiséged, akkor az ilyen dolgok nem zaklatnak fel a szükségesnél jobban. Tudod, hogy te nem ilyen vagy, tudja más is. Ha ilyen módon megbántanak akkor az vagy tudatlanságból van - amit párbeszéddel orvosolhatsz -, vagy szándékosan - ami meg nem téged vagy a hitedet minősít.
    Az a baj, hogy a vallást sokan fedezik fel úgy, hogy végső értelmet ad életüknek, nélküle semmik, stb. Így ha azt elveszítik, akkor saját magukat veszítik el.
    De ez csak a feltevésem, nem jártam ennek utána.

    "Most belzeg a kereszténység választott identitás..."
    Ha szerinted valaki dönthet úgy, hogy mostantól fekete vagy meleg lesz, keresztényként viszont nincs ilyen döntése, akkor szívesen elbeszélgetek veled még.

    "Az indok az, hogy szerintem a felháborodás mögött valós indokok állnak."
    Vicces. Naná, hogy valós az indok, különben nem háborodnának fel. Kérdés, jogosan-e, illetve meddig mehetnek el felháborodásukban?
    Légyszi olvasd el a Fahrenheit 451 alaphelyzetét.

    "Szóval nem hiszem, hogy ez itt művészi szabadság lenne, ez kőkemény felháborodásra alapozott üzlet."
    Lehet arról vitatkozni, hogy mennyire művészi a polgárpukkasztás, a shock-show. Szerintem csak egy eszköz.
    Viszont minél hangosabban tiltakozol, annál nagyobb reklámot csinálsz neki.

    "What is bravery, without a dash of recklessness!"

Új hozzászólás Aktív témák