Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Ujjlenyomat #16246 üzenetére

    Azt kéne megértened, hogy a rövid nyakú zsiráf egy átmeneti faj ami csak rövid ideig létezett. Egy-egy fosszília létrejöttéhez és megtalálásához nagyon nagy szerencse kell. Gondolj csak arra, hogy több ezer milliárd dinoszaurusz élt régen és ennek hány százalékát találták meg fosszíliaként.

    (#16245) pocokxx:
    "Nagyon lealacsonyítod az embert."
    Nem alacsonyítom le hanem annak látom ami. Nem költök köréjük meséket és átszellemült balladákat.

    "Ezért szükségszerű, hogy az első ok a láncolaton kívül legyen, és ez az első ok egy "okozó-nélküli" létforma legyen."
    Egyáltalán nem szükségszerű. PL az őslevesben egyszer csak létrejött az élet és kész. Nem kell minden mögé nemlétező dolgokat képzelni.

    Régen azt hitték, hogy a villámok isten haragja. Más értelmes magyarázatot nem ismertek. Fogalmuk sem volt az elektromosságról.
    Az a baj, hogy, ha nincs a hogyanra és a miértre 100%-os tudományos bizonyíték akkor már rögtön a vallással magyarázod a dolgokat. Holott minden valószínűség szerint van tudományos magyarázat és valószínűleg már publikálták is az elméletet csak még nem nyert bizonyítást.

    (#16247) szoke12:
    Az embernek nem a majom az őse, hanem közös az ősük a majmokéval.

    "Magyarul én az édesapám mutációja vagyok, meg ha van testvérem, az is, mert nem vagyunk ugyaolyanok, de mindegyikőnknek meg vannak az előnyös tulajdonságai. Vagy nem?"
    Nem. Ez még nem mutáció.

    "Meg hogy jóval nagyobb a színskála amit lát, vannak érzelmei"
    Színskála nem tudom hogy jön ide. Rengeteg állatnak vannak érzelmei. Volt már kutyád?

    "Tényleg? Akkor miért elmélet még mindig?"
    Egy bizonyított elmélet. Amúgy meg mit vársz? Azt hogy az orrod előtt lábat növeszt egy hal és kislattyog a szárazföldre? Az evolúció nagyon lassú, több emberöltős folyamat.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák