Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz kymco #13749 üzenetére

    De abból, hogy állítom, tévtanításokat terjesztenek, nem lehet szvsz arra következtetni, hogy nekem sem lehet igazam.

    persze, nem is azt allitottam hogy nincs igazad (pontosabban nem errol szolt a mondanivalom :D)

    Én azért érvelek, mert igaznak gondolom azt, ami mellett kiállok. Ha ez ütközik más elképzelésével, esetenként meghallgatom, elolvasom, de csak azért, mert mást mond, még nem hiszem el neki.

    teljesen korrekt hozzaallas :R

    üdvösségük csak a szervezeten belül van. Nálunk nincs ilyen szervezet. Lehetnék metodista, ellehetnék baptista gyülekezetben, sőt a hitgyüliben is megtalálhatom Krisztust.

    csak hogy kotozkodjek (:D), a felsoroltak a sajat bevallasod szerint a kereszteny egyhazak/vallasok, vagyis tulajdonkeppen megiscsak egy adott vallas (a keresztenyseg) az, aminek a szervezeten belul van az udvosseg...

    Amilyen kritikát írtam a jehova tanúiról (nem terjesztik az igét, hanem tévtanítók) szvsz te is osztod, különben most is szervezetben lennél.

    igy van, nem ertek egyet a tanitasaikkal
    de most nem a tanitasokrol akartam vitat inditani, hanem a tobbi vallashoz valo hozzaallasrol beszeltem (amiben mondjuk a Tanuk eleg katasztrofalisan allnak :D mindenfele okumenizmust elbol elutasitanak)

Új hozzászólás Aktív témák