Új hozzászólás Aktív témák

  • erikke17

    őstag

    Üdv nem igen találtam megfelőló topicot ezért ide irom.
    A táp:Eurocase 550W (Szépen világitott kéken a 14Cm venti)
    A dolog a következő:
    Tavaly szeptemberbe vettem az alábbi gépet(lent) gépszaki elhozta mert ő rakta össze bekapcs indul szuper ok, nézem tápot venti áll szaki megfogta azán valami cetliről beszélt a tápban megkotorta megint bekapcs már megy.Én kimentem az udvarra ezt azt csinálni addig ment a gép.Első dolgom mikor géphez ültem crysis fel graf beállit és játsz szépen ment is semmi szaggatás egyszer csak 10 perc játék közben kikapcsolt a gép.Na akor a szivem a torkomba volt na most mi szállt el :Y .Gép oldala le nézem alaplapon LED világit mondom akkor áramot kap be akarom kapcsolni semmi.Táp kikapcs táp bekapcs halk pipólás mikor be akarom a gépet kapcsolni.Az el lett küldve gariba addig hozott egy 450W-osat.1 !!ÉV!! után megérkezett mert küldtek másikat de az csak 450W volt az visszaküldte és küldtek ugyan olyat,(szaki azt mondta onnan se rendel többet soha semmit).1 hete elhozta beletett szépen muzsikál csendben mert ebbe nagy venti van 14cm és jobb a légáramlat halkabb a gép.Csak azt hiányolom hogy nem világit olyan szép volt.

    Akor most félnem kell hogy elszállhat a gépem mert gondolom ez nem valami márkás táp de ez van, irja a dobozon hogy ilyen védelem meg ez meg az??
    Meg van túlfesz ellen elosztó olyasmi mint a szüntementes csak nincs benne akkumulátor.

    Másik gépembe AMD sempron 1,4GHz meg egy ECS elitegroup (hirtelen nem tudom milyen) alaplap 1,5Gb Ram Ati Rradeon x1650 256mb 80Gb vinyó valami Europower 400W táppal 5 éve megy a gép a tápban volt kondicsere ki volt száradva meg venticsere a mai napig megy 5éves Win Xp!! kopp kopp mindenre. Ezt csak ugy mellékesen irtam.

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Új hozzászólás Aktív témák